Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Już 6 lipca będzie można wziąć udział w grze miejskiej dotyczącej Poznańskiego Czerwca 56 r., czyli pierwszego zrywu robotniczego w powojennej Polsce. Na uczestników gry czekają zadania w lokalizacjach związanych z wydarzeniami czerwcowymi. Będzie to II edycja tego wydarzenia. Posłuchajmy więcej o historycznej przygodzie w samym sercu Poznania.
ODK Słońce ma już 50 lat! Zapraszamy na krótką relację z jubileuszowej gali.
29 Lednicka Wiosna Poetycka - oczami uczestników
Senior 60+ 25.06.2025
29 Lednicka Wiosna Poetycka już za nami - podsumowuje Stanisława Łowińska
ODK Słońce zaprasza na festyn z okazji 50 lat Słońca
Defibrylatory na os. Przyjaźni
Zapraszamy na festyn na powitanie lata na os. Zwycięstwa
Inteligentny budynek, naświetlacz pomiarowy roślin, czy symulator obsługi tramwaju – te i wiele innych projektów wykonali uczniowie Zespołu Szkół Łączności. Tuż przed końcem roku szkolnego zaprezentowali oni swoje urządzenia i technologie, które oceniało zarówno zarówno jury, jak i publiczność. Podczas wydarzenia można było obejrzeć także rakietę HEXA 5, docenioną w Kalifornii.
Wysokie temperatury w okresie letnim przyczyniają się do utraty wody w organizmie. Prawidłowe nawadnianie jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia. Jak robić to właściwie? O tym w materiale.
4 lipca Fundacja Członków PSM Winogrady organizuje potańcówkę w Osiedlowym Domu Kultury „Orbita”. Jakie atrakcje czekają na chętnych? I kto może wziąć udział w zabawie? O tym w materiale.
„Po co nam te dane” - to tytuł wystawy, którą można oglądać na Placu Kolegiackim. Infografiki przygotowane przez studentów uniwersytetu artystycznego powstały w oparciu o informacje z miejskiej bazy danych.