Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
W najbliższych tygodniach rozpoczną się konsultacje dotyczące budowy basenu na os. Zwycięstwa.
W 2015 roku zakończą sie prace związane z budową Winogradzkiego Parku Sportu i Rekreacji. O tym co powstanie z pieniędzy uzyskanych z Budżetu Obywatelskiego opowie samorządowiec Marcin Zaremba.
Państwa Gościem będą Elżbieta Ławicka i Wiesław Kowalski z Rady Nadzorczej Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Winogrady" a rozmawiać będziemy min o inwestycjach na Winogradac
W programie spotkanie z Włodzimierzem Muczkiem z Rady Nadzorczej PSM Winogrady .Nasza rozmowa dotyczyła gospodarki zasobami mieszkaniowymi w Spółdzielni
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu każdego roku organizuje wewnątrzszkolny konkurs cukierniczy. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „ W marcu jak w garncu”. Więcej w materiale Rafała Perkowskiego.
Dzisiaj gościem Przemka Budzicha był Tomasz Nowak z Rady Osiedla Zwycięstwa.
Lekcję żywej historii mieli w miniony wtorek uczniowie Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 os. Pod Lipami. Zajęcia poprowadzili członkowie Stowarzyszenia Edukacji i Odtwórstwa Historycznego Aurea Tempora, którzy pokazali uczniom, jak uzbrojeni byli średniowieczni wojowie.
Sonda uliczna - mieszkańcy os. Pod Lipami odpowiadają na pytania dotyczące wyborów do Jednostek Samorządu Pomocniczego
W Domu Kultury "Orbita" na os. Kosmonautów odbyło się pierwsze spotkanie klubu mieszkańca.
Już w najbliższy piątek 20 marca Księgarnia Z bajki na osiedlu przyjazni, zaprasza na Festiwal Literackich Spotkań. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.
Szkoła Podstawowa nr 11 na os. Wichrowe Wzgórze zaprasza na drzwi otwarte. Odbędą się one w najbliższą sobotę, 21 marca.
Konkurs "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" to inicjatywa dzięki której młodzież może poszerzyć zakres swojej wiedzy m.in z ekonomii. 16 marca odbył się drugi etap konkursu w którym uczniowie rywalizowali o pierwsze miejsce w województwie i awans to ogólnopolskiego finału.