Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Piosenki francuskie, ballady rosyjskie, jazz, ale też muzyka klasyczna będą rozbrzmiewać w najbliższych dniach w Poznaniu. Więcej informacji o zaplanowanych koncertach i recitalach, ale też o ciekawych spektaklach - w kolejnym wydaniu „Infokultury”. Zapraszamy.
I na koniec trochę sportu. Siatkarki Energetyka Poznań wchodzą w decydującą część sezonu pierwszej ligi. Na jakim obecnie miejscu plasuje się zespół prowadzony przez Marcina Patyka? Z jakimi problemami zmagają się energetyczne siatkarski? To sprawdził Rafał Perkowski.
Jak co tydzień zapraszamy na kolejny odcinek magazynu filmowego 35 mm. Tym razem w poszukiwaniu kinowych nowości odwiedziliśmy Kino Pałacowe w Centrum Kultury Zamek.
W miniony piątek, w Domu Kultury „Pod lipami” odbyło się kolejne przedstawienie dla dzieci. Na scenie pojawił się Teatr Blaszany Bębenek. Czy w dobie pandemii tego typu wydarzenia cieszą się zainteresowaniem? To sprawdził Adam Stelmachowski.
Przenosimy się do 2013 roku. Dziś opowiemy o dwóch wyjazdach dla seniorów.
Słodycze- któż ich nie lubi? Czekolady, ciasta, batony- to tylko przykładowe przyjemności, które uwielbiamy. W dzisiejszej sondzie sprawdziliśmy, jakie słodkości są Państwa ulubionymi, a może i znajdą się osoby, które stronią od cukru? Zobaczmy!
Aktualna pora roku sprzyja zachorowaniom i infekcjom. Dbałość o odporność jest kluczowa, by się przed nimi ustrzec. Jak to zrobić? O to zapytaliśmy Adama Wrzaskowskiego, naturopatę z zielarni Sanitas EX Natura. Zapraszamy!
Początek roku to nowe plany i zamierzenia. Takie ma również Rada Osiedla Nowe Winogrady- Północ.
Palmiarnia Poznańska jak co roku włącza się w świętowanie dnia kota. W placówce do 20 lutego oglądać można kocią wystawę prac plastycznych, której autorami są najmłodsi. Dodatkowo Palmiarnia prowadzi zbiórkę karmy, która zostanie przekazana dla osób i fundacji działających na rzecz kotów w naszym mieście. Szczegóły Rafał Perkowski.
Senior 60+ 16.02.2022
Powracamy do tematu koczowiska przy ul. Lechickiej. Czy problem ten jest znany miejskim radnym i czy prowadzone są działania by go rozwiązać? Na ten temat rozmawialiśmy z Lidią Dudziak i Haliną Owsianną.
Jak co tydzień zapraszam na magazyn Kulturogrady. Dziś opowiemy o twórczości Jolanty Kontek.