Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
A teraz przenieśmy się na Cytadelę. Co się dzieje w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 ? Jakie plany ma placówka na najbliższe tygodnie?. O tym Rafał Perkowski.
W tym odcinku magazynu: wyjazd z uczestnikami akcji lato i remonty na os. Zwycięstwa.
Remont balkonów, wymiana instalacji grzewczej i prace związane z instalacjami fotowoltaicznymi – to inwestycje jakie obecnie realizowane są na os. Zwycięstwa. Jak przebiegają prace i jakich jest ich zakres?
Czas na kolejną porcję wspomnień. Mamy lato 2012...
Nocne zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej, plenerowe spektakle nad Jeziorem Rusałka, plenerowe koncerty i pikniki – to wszystko wydarzy się w Poznaniu w najbliższy weekend. O szczegółach w kolejnym wydaniu magazynu „Infokultura”. Zapraszamy.
Nasz Sportowy Fyrtel – to projekt, w ramach którego odbywają się bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe, sporo realizowanych jest na Winogradach. Wśród propozycji znajdą państwo m.in. zajęcia dla seniorów, prowadzone na pływalni miejskiej Winogrady na osiedlu Zwycięstwa. Więcej Rafał Perkowski.
Sonda - atrakcje Winograd
Senior 60+ 28.07.2021
Półkolonie u Salezjanów - dzień ze Smerfami
Mole - konkurs "Na skrzydłach książek" - księgarnia "Z Bajki"
Co działo się latem 2012 roku? Zobaczmy.
Wakacje to czas wykorzystywany przez szkoły na remonty. Tak też jest w przypadku placówki z os. Zwycięstwa. O zakresie prac rozmawiamy jej z dyrektorem Markiem Korbankiem.