Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Od kilku dni w Poznaniu działa nowoczesne laboratorium diagnostyki molekularnej PANgen, w którym można wykonać badania ukierunkowane na wirusa SARS-CoV-2. Powstało przy Instytucie Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk – a opowie państwu o nim Sylwia Jarmuż.
Już 1 czerwca nastąpi otwarcie Domu Kultury „Pod Lipami”. Co na najbliższe tygodnie przygotowała placówka? To sprawdził Adam Stelmachowski.
Zapraszamy na kolejna podróż w czasie. Przystanek: rok 2012.
Rozmowy o poezji i spotkania z poetami, pierwszy spektakl Polskiego Teatru Tańca w wyjątkowej nowej siedzibie, wystawa zdjęć fotoreportera Andrzeja Szozdy na Placu Wolności – to pomysły na spędzenie najbliższego weekendu, które podsuwają państwu poznańskie instytucje kultury. A o szczegółach w dzisiejszej "Infokulturze". Zapraszamy.
Luzowanie koronawirusowych obostrzeń trwa. Dzieje się tak za sprawą spadającej liczby zakażeń COVID-19 oraz osób przebywających w szpitalach. Jakie podejście do odmrażania gospodarki mają mieszkańcy Winograd? Czy ich zdaniem jest to początek powrotu do normalności? To sprawdziliśmy w naszej dzisiejszej sondzie.
Do 28 maja trwa konkurs plastyczny na Dzień Mamy!
Do Księgarni "Z Bajki" powróciły poranki literackie dla najmłodszych. W sobotę 29 maja księgarnię odwiedzi edukatorka, autorka książek dla dzieci Małgorzata Swędrowska. Natomiast tydzień później dzieci spotkają się z Grzegorzem Kasdepke. O szczegółach opowie Krystyna Adamczak
Po miesiącach przerwy zespół „Biały kwiat” powraca! Zapraszamy Państwa na muzyczny „Dzień Mamy” przygotowany przez seniorów z Wichrowego Wzgórza.
Przenieśmy się do 2012 roku. Dziś relacja z festynu "U Boromeusza"
Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu!
W dzisiejszej Rozmowie Dnia Sylwia Jarmuż zadaje kolejne ważne pytania o sprawy związane ze szczepionkami przeciwko SARS-CoV-2, a także o to, czy czekają nas kolejne pandemie. Na pytania odpowiada dr Paweł Zmora z Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk. Zapraszamy.
Przed tym meczem mówiło się, że będzie on decydujący w kwestii utrzymania TPSu Winogrady w IV lidze. Piłkarze z Wichrowego Wzgórza na wyjeździe zmierzyli się z Krobianką Krobia. Czy podopieczni Aleksandra przedłużyli swoje szanse na pozostanie w lidze do której awansowali 2 lata temu? O tym Rafał Perkowski.