Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Wielogłosy - warsztaty pieśni tradycyjnych, które prowadziła Malwina Paszek u Pana Gara
Pierwsze po przerwie Plenerowe warsztaty gry na Djembe z Amadou Fola z uwagi na niepewną pogodę odbyły się w Retro Dance Studio
Warsztaty Terenowe w Laboratorium Wyobraźni.
Warsztaty Czekoladowe w Muzeum Czekolady.
Zapraszamy na kolejny odcinek literackich propozycji w ramach magazynu czytelniczego "MOLE". Dzisiaj ciekawych książek szukaliśmy w Księgarni Świętego Wojciecha.
Uwaga mieszkańcy wieżowca nr 3 na os. Wichrowe Wzgórze: kierownictwo osiedla ostrzega przed oszustami, którzy wykorzystują trwającą termomodernizację budynku. Więcej na ten temat Sylwia Jarmuż
Place zabaw na Winogradach wciąż zamknięte.
Rozbudowa Linarium na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Powstaje nowy ślizg.
Kończy się budowa parkingu przy bloku nr 8 na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Dzięki niemu mieszkańcy zyskają kilkadziesiąt nowych miejsc na swoje auta. O tym, co jeszcze dzieje się na tym osiedlu – Sylwia Jarmuż.
Na koniec informacji okiem kamery mamy dla Państwa komunikat z administracji osiedla Wichrowe Wzgórze. Krzysztof Krajniak powie o przeglądzie instalacji gazowych oraz o odczycie urządzeń pomiarowych w mieszkaniach, które na Wichrowym odbędą się w dniach od 22 do 30 czerwca.
Maturalny maraton rozkręcił się na dobre. Po egzaminach pisemnych z języka polskiego oraz matematyki przyszedł czas na język angielski. Jakie nastroje panowały wśród maturzystów z XX LO - sprawdził Rafał Perkowski.
Wtorek był drugi dzień zmagań tegorocznych maturzystów. Uczniowie o g. 9:00 przystąpili do egzaminu z matematyki. Dla maturzystów z Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu – to właśnie przedmioty ścisłe powinny być mocną stroną. Czy tak rzeczywiście jest ? To sprawdzała Monika Rychlewska