Dom Kultury „Bajka” wspiera lokalnych artystów. Doskonałym tego przykładem są regularnie organizowane wystawy. W maju, w tutejszej galerii możemy oglądać grafiki komputerowe Alicji Nowak.
Jak uratować czyjeś życie? Tego uczyli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11. Kurs pierwszej pomocy zorganizowała tam Wielkopolska Izba lekarska. Na miejscu był Adam Stelmachowski.
Dom Kultury "Słońce" czeka na zgłoszenia osób, które chciałyby wziąć udział w drugim spotkaniu z cyklu "Twornik". Zapisy przyjmowane są w recepcji Domu Kultury. Spotkanie odbędzie się 28 maja. Projekt "Twornik", opracowany przez Stowarzyszenie Kulturalne Winogrady, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą tworzyć, ale nie wiedzą, jak.
Zbliża się 7. edycja konkursu „Poznańska Wiosna Gitarowa”. Mogą wziąć w nim udział wszyscy amatorzy gry na gitarze. W tym roku po raz kolejny gitarzyści zaprezentują się w Galerii Miejskiej Arsenał. Na to wydarzenie zaprosi Państwa jego organizator – Adam Sypniewski.
Jak perkusiści rozgrzewają się przed koncertem i dlaczego najważniejsza jest dobra koordynacja podczas gry – tego dowiedzą się Państwo z dzisiejszego odcinka Muzo-Mani.
Czas na kolejny odcinek magazynu sportowego Aktywni. Tym razem odwiedzimy Klub Karate Tradycyjnego Orzeł. Zapraszam Serdecznie.
Poniedziałek 15 maja to kolejny dzień wyzwań dla tegorocznych maturzystów. W ten dzień na osiedlu Wichrowe Wzgórze absolwenci Liceum nr XX zdawali ustny egzamin dojrzałości z j. Polskiego. Więcej Rafał Perkowski.
Od lat obserwujemy coraz większe zainteresowanie branżą fitnes w Polsce. Z myślą o osobach związanych z szeroko rozumianym sportem po raz 12 zorganizowano Targi Fit Expo. Impreza odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
W weekend, w naszym mieście miała miejsce V edycja Poznańskich Dni Zwierząt Egzotycznych. Na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego zaprezentowało się kilkudziesięciu wystawców.
Na Winogradach dzieje się wiele. Doskonałym tego przykładem jest osiedle Wichrowe Wzgórze gdzie zorganizowano akcję „Czyste osiedle”. Jednym z jej efektów są wspaniałe prace plastyczne które można zobaczyć w Domu Kultury „Bajka”.
Prawdopodobnie w maju na os. Przyjaźni otwarty zostanie parking przy ul. Mieszka I.
2014-2025 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies