Rozpoczął się ostatni tydzień "Akcji Lato" organizowanej przez Dom Kultury "Słońce". W poniedziałek dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, były na Cytadeli oraz słuchały czytanych przez opiekunów książek. Jedna z nich była o snach.
Relacja z wyprawy do Mongolii
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Światowego Przeglądu Folkloru „Integracje”. Przegląd rozpocznie się 14 sierpnia, ale namiastkę festiwalowej atmosfery można było poczuć w Poznaniu już 7 sierpnia, podczas ludowej przechadzki, którą zorganizowały Koło Przewodników PTTK oraz Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF.
Trwa festiwal „Nic się tu nie dzieje” - to wspólna impreza trzech poznańskich kin studyjnych – Muzy, Rialto i Pałacowego. W programie wydarzeń zaplanowanych na niedzielę był m.in. filmowy spacer po Poznaniu. Wybraliśmy się na niego z kamerą.
Tropikalny dzień naukowca w Palmiarni.
Wycieczka dla dzieci -pomniki w okolicach Starego Rynku.
Poranek literacki dla dzieci księgarnia " Z Bajki".
Na osiedlu Przyjaźni przybywa nowych obiektów handlowych. W najbliższych dniach oddany zostanie do użytku pawilon 125e tuż przy budynku zarządu PSM "Winogrady".
W winogradzkich domach kultury trwa akcja lato. W piątek 5 sierpnia uczestnicy półkolonii organizowanych przez dom kultury Słońce odwiedzili Muzeum Rogalowe w Poznaniu, gdzie poznali tajemnice robienia Rogali Świętomarcińskich. Więcej Rafał Perkowski.
Mole -magazyn czytelniczy - 05.08.2016.
Komisariat Policji Poznań - Północ zaprasza na akcję znakowania rowerów.
2014-2025 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies