Bieg na Cytadeli Park Run 2016.
Jak postanawiać, by postanawiać skutecznie? Porozmawiamy o tym z psycholog Natalią Minge. Zapraszamy.
Jak dawniej świętowano w Poznaniu Sylwester oraz karnawał? – tego można się dowiedzieć, zaglądając do starych gazet. Właśnie na taki przegląd prasy Sylwia Jarmuż wybrała się do Biblioteki Uniwersyteckiej.
Powitaniu Nowego Roku z pewnością będą towarzyszyły fajerwerki oraz sztuczne ognie. Jak co roku straż pożarna i policja przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa przy używaniu popularnych petard. Więcej Rafał Perkowski.
Zapraszamy na noworoczne wydanie magazynu czytelniczego" Mole". O klasykach literatury światowej skłaniających do refleksji, wyciszenia i optymizmu, Iwona Marędziak rozmawiała z Katarzyną Wojtaszak z Biblioteki Raczyńskich.
Zapraszam na specjalne wydanie magazynu czytelniczego" Mole". O książkach przepełnionych magią Świąt Bożego Narodzenia Iwona Marędziak rozmawiała z Katarzyną Wojtaszak z Biblioteki Raczyńskich.
Wspólne pieczenie pierników, robienie sałatek, uroczysty wieczór wigilijny i Boże Narodzenie spędzone w gronie rodziny i przyjaciół. Tak o swoich świętach opowiadali uczniowie Zespołu Szkół nr 7 na osiedlu Zwycięstwa. Dla nich ten wyjątkowy czas jest pełen magii i serdecznych życzeń.
Krótko przed świętami Bożego Narodzenia członkowie klubu Seniora NIKE na Osiedlu Zwycięstwa spotkali się na uroczystym spotkaniu wigilijnym. Seniorzy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia a wszystko to odbyło się w ciepłej rodzinnej atmosferze.
Nikt z nas nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez choinki. W jednych domach drzewka sięgają sufitu, w innych są malutkie, ale również piękne. Choinka to symbol świąt – a jaka jest historia tego symbolu
Można powiedzieć, że ODK „Bajka” tanecznym krokiem podsumował mijający rok. W okolicach świąt Bożego Narodzenia odbył się mikołajkowy pokaz tańca. Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno młodsi, jak i starsi tancerze.
2014-2025 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies