Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. W dzisiejszej sondzie zapytaliśmy mieszkańców Winograd czy obchodzą Walentynki i jak najciekawiej spędzić ten dzień.
2 lutego zmarł Prezes Zarządu WOPR Województwa Wielkopolskiego Mariusz Krzywiński. O tej wyjątkowej osobie rozmawialiśmy z jego współpracownikiem Zbigniewem Risterem.
"Grey Wolf - Mongolia na czterech łapach" to tytuł prelekcji opowiadającej o wyprawie do Mongolii w której uczestniczył pies Diuna. O podróży opowiadała Agata Włodarczyk.
Od 20 do 22 lutego w Adminsitracji Osiedla Wichrowe Wzgórze odbędzie się referendum w sprawie budowy dwóch budynków na OWW. W głosowaniu moga brać udział wyłącznie członkowie PSM "Winogrady"
Zapraszamy Państwa na kolejny odcinek magazynu Dobra Strona. Dziś przedstawimy państwu kultura.poznan.pl
Gościem Moniki Gadzińskiej była jedna z najszybszych pływaczek świata w lodowatej wodzie - Karolina Kiejdrowska, która już w marcu przepłynie fragment rzeki w Rosji.
Od kilku lat na terenie całej Polski organizowana jest akcja Narodowe Czytanie, której celem jest popularyzacja czytelnictwa. Po raz pierwszy to poznaniacy zdecydują jakie dzieło literatury zostanie publicznie odczytane. W akcję włącza się m.in. prezydent Miasta Poznania, aktorzy i dziennikarze.
W dzisiejszym odcinku porozmawiamy z zespołem Grey Fruit, który niedawno wystąpił gościnnie w naszym mieście.
Czas na kolejny odcinek Magazynu Sportowego Aktywni, tym razem przedstawimy Państwu Akademię Piłkarską Reissa zlokalizowaną na Winogradach. Zapraszam Serdecznie.
Nie tłustymi pączkami lecz wesołą zabawą i tańcem żegnały karnawał dzieci w Przedszkolu nr 131 im. Kubusia Puchatka na os. Przyjaźni. Balik obserwowała Sylwia Jarmuż.
W naszej dzisiejszej sondzie zapytaliśmy poznaniaków jaka literatura ich interesuje oraz ile książek czytają w roku.
5 stycznia spod poznańskiego AWF-u wyruszyli uczestnicy festiwalu "Na Szagę". Było to niezwykłe rozpoczęcie trwającego 3 dni wydarzenia.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies