Były licytacje, loteria fantowa, kiermasz ciast, animacje i występy artystyczne, wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie Łucji, mieszkanki Winograd. Impreza charytatywna odbyła się w Szkole Podstawowej nr 11 na os. Wichrowe Wzgórze. W organizację zaangażowało się wielu społeczników.
Seniorada 2025 w ODK Bajka - zespół "Biały Kwiat" i Teatr "Korona"
Wspólne odśpiewanie hymnu, występy artystyczne oraz koncert pieśni patriotycznych – to wydarzenia, które odbędą się na osiedlu Zwycięstwa w ramach obchodów narodowego Święta Niepodległości. O szczegółach – Rafał Perkowski.
Urząd miasta Poznania oraz Zarząd Transportu miejskiego w okresie Wszystkich Świętych zachęcają do dojazdów w rejon cmentarzy komunikacją miejską. 1 listopada przejazdy na liniach ztm będą bezpłatne, ponadto transport będzie znacząco wzmocniony. Więcej Rafał Perkowski.
Rozmowa dnia - Krzysztof Borowiak - Rada os. Nowe Winogrady Południe
Zwycięski projekt Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 został już zrealizowany. Na osiedlu Kosmonautów powstał edukacyjno-sensoryczny ogród przedszkola „Słoneczny Świat”. Odnowione zostały również tarasy z lat 70. Jak dziś prezentuje się to miejsce? O tym w materiale.
Najzdolniejsi siatkarze z województwa trenowali w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 na osiedlu Pod Lipami. W czwartek 23 października w winogradzkiej szkole miała miejsce konsultacja kadry wielkopolski chłopców z roczników 2013 i 2014. Więcej Rafał Perkowski.
Święto dyni odbędzie się w ODK Wiktoria na os. Zwycięstwa już w 31 października. W programie m.in. warsztaty rzeźbienia dyni i konkurs na najciekawsze przebranie. O szczegółach – Monika Rychlewska.
Zapraszamy na spotkanie z Ewą Obrębowską z Biblioteki Raczyńskich, która poleca książki dla najmłodszych.
Kilka dni temu na osiedlu Przyjaźni doszło do niepokojącego zdarzenia. Szybka reakcja operatorów winogradzkiego monitoringu i skuteczna akcja policji poskutkowały zatrzymaniem mężczyzny posiadającego znaczne ilości narkotyków oraz poruszającego się pojazdem, pomimo sądowego zakazu prowadzenia samochodów.
Senior 60+ 29.10.2025
Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Poznań w niedzielę rozegrał kolejne spotkanie w ramach wielkopolskiej ligi juniorów. Siatkarze z osiedla Pod Lipami zmierzyli się z drugim zespołem Jokera Piła. Jak sobie poradził winogradzki zespół? O tym Rafał Perkowski.
2014-2025 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies