W sobotę 18 sierpnia CIS zorganizował na Rynku Jeżyckim bezgotówkowy bazar.
W soboty i niedziele na Pl. Bernardyńskim odbywa się targ na którym można kupić wiele ekologicznych produktów.
Ptaki mieszkańcy – pod takim hasłem odbył się kolejny spacer po Ogrodzie Botanicznym.
Podsumowanie tegorocznej akcji lato w ODK "Pod Lipami"
17 sierpnia zakończyła się akcja lato organizowana przez ODK "Bajka". Czas na podsumowanie.
Zainteresowania mieszkańców "Winograd"
ODK "Słońce" - ostatni dzień Akcji Lato 2012.
Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” zaprosiła do Poznania 40 osobową grupę młodzieży polonijne za wschodniej granicy.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies