Caritas Archidiecezji Poznańskiej oferuje starszym poznaniakom bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Całość jest finansowana ze środków budżetowych miasta Poznania.
U większości osób nie daje żadnych objawów i bardzo często wykrywany jest przypadkowo, choć jak pęknie stanowi bezpośrednie zagrożenie życia. O tym czym jest tętniak aorty brzusznej i komu grozi opowiedział prof. dr hab. Grzegorz Oszkinis, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej i twórca wielkopolskiego programu „Zdrowa Aorta”.
Remont parkietów i wymiana drzwi zewnętrznych to ukończone prace, jakie miały miejsce w przedszkolu „Słoneczny Świat” na osiedlu Kosmonautów.
Sonda - jak radzić sobie w trudnych, stresujących sytuacjach?
Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, Poznańskie Dni Kinomanów, premiera w Teatrze Animacji, a oprócz tego koncerty, wycieczki i ciekawe wystawy – to wszystko czeka nas w najbliższych dniach w Poznaniu. Wrażeń nie zabraknie, a szczegóły – w dzisiejszym wydaniu magazynu „Infokultura”. Zapraszamy.
Po wakacyjnej przerwie Dom Kultury „Bajka” rozpoczął nowy sezon działalności. W ofercie ma wiele ciekawych propozycji.
Kolejne propozycje ODK "Słońce"
Senior 60+ 06.09.2023
Zapraszamy na targi Viva Seniorzy
W Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 na osiedlu Pod Lipami została wyremontowana jedna z łazienek. Inwestycji nie udało by się zrealizować bez wsparcia jednostki samorządu pomocniczego osiedla Nowe Winogrady Południe. Więcej Rafał Perkowski.
Rok szkolny 2023/2024 zainaugurowano także w XX Liceum Ogólnokształcącym na Wichrowym Wzgórzu. Jak wyglądała uroczystość? Jakie nastroje towarzyszyły uczniom oraz nauczycielom w pierwszym dniu szkoły? Sprawdźmy.
Ponad 150 osób wzięło udział w pierwszym kolorowym biegu Wichrowego Wzgórza. Imprezę 4 września zorganizowali dla mieszkańców radni tego tego osiedla.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies