Na os. Zwycięstwa ruszył remont balkonów. Obecnie prace prowadzone są na budynku nr 10.
Czas na kolejny odcinek magazynu filmowego 35 mm. Dzisiaj w poszukiwaniu kinowych nowości odwiedzimy Kino Rialto na Jeżycach. Zapraszam Serdecznie.
Pasażerowie komunikacji tramwajowej w Poznaniu muszą przygotować się na zmiany. W przypadku Winograd od 1 kwietnia na trasę wróci linia nr 4, a z kolei 10 obecnie dojeżdżająca na pętlę Połabska zostanie przekierowana na Naramowice.
Pokazy filmów, spektakle, koncerty, wystawy i warsztaty – to wszystko czeka państwa w najbliższy weekend. Poznańskie instytucje kultury przygotowały wiele propozycji, a o szczegółach – w dzisiejszym wydaniu „Infokultury”. Zapraszamy.
Wojna na Ukrainie wciąż trwa i nic nie wskazuje na to, żeby miała się niebawem skończyć. Mimo nałożonych na Rosję sankcji konflikt narasta i dotyczy wielu Państw, nie tylko Europy. Czy czeka nas III wojna światowa? O to zapytaliśmy w dzisiejszej sondzie.
Remont instalacji sanitarnej – to jeden z tych najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców Wichrowego Wzgórza. Taki remont jest właśnie prowadzony w trzech budynkach. Oprócz niego na osiedlu prowadzone są też inne prace, o których opowie państwu Sylwia Jarmuż.
Zakończenie konkursy plastycznego na "Dzień Kobiet".
Od 1 do 30 kwietnia odbywać się będzie powszechna akcja deratyzacyjna na terenie Poznania ogłoszona przez Prezydenta Miasta Poznania
Senior 60 + 30.03.2022
Podsumowanie działalności Komisji Handlu, Usług, Porządku i Czystości Rady os. Przyjaźni - Barbara Cholewińska.
Już od 25 lat na terenie skansenu w Lednicy odbywa się Lednicka Wiosna Poetycka, której celem jest propagowanie wśród młodych tworzenia poezji. Od kilku lat współgospodarzem tego wydarzenia jest XX Liceum Ogólnokształcące, którego uczniowie nie tylko biorą aktywny udział w konkursie poezji, ale wystawiają też spektakle teatralne. Jeden z nich odbędzie się w najbliższą środę w Osiedlowym Domu Kultury Orbita na osiedlu Kosmonautów.
Był jedną najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych postaci w historii sztuki. Genialny architekt, wizjoner, przez niektórych nazywany„czarodziejem architektury” Antoni Gaudí jest bohaterem wystawy, którą można właśnie oglądać w Centrum Kultury "Zamek".
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies