Wichrowe Wzgórze od dawna boryka się z barkiem miejsc parkingowych. Administracja osiedla informuje, że niebawem miejsc przybędzie. Gdzie i na jakich zasadach będzie można z nich korzystać? – wiadomości na ten temat zebrała Sylwia Jarmuż.
W imieniu Sylwii Jarmuż zapraszamy na specjalne wydanie magazynu „Na scenie i wokół sceny” z okazji Dnia Kobiet.
Zapraszamy na sondę, sondę wyjątkową bo związaną z dniem kobiet. Jakie podejście do tego święta mają Panowie? Sprawdźmy.
Tak jak zapowiadaliśmy – zabieramy Państwa do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Właśnie tam zrealizowaliśmy cykl programów kulinarnych poświęcony potrawom wielkanocnym. Dziś skupimy się na mazurkach.
Pies, jako zwierzę stadne potrzebuje kontaktu z innymi czworonogami. Ich opiekunowie coraz częściej zdają sobie sprawę, że ma to ogromny wpływ na rozwój zwierzaka, dlatego decydują się na socjalizację swoich pupili. Robią to chociażby przy pomocy spaceru socjalizacyjnego. Na czym on polega? Sprawdźmy.
Zapraszamy na kolejny odcinek magazynu.
Baśnie Ludów Ziemi w Domu Dżwięku
Dzień Kobiet w "Na Dobre"
Egzamin na stopnie uczniowskie - Poznański Sportowy Klub Taekwon-do
Królikoterapia- sobota z królikami na Poznańskiej Farmie Miejskiej.
Mieszkańcy pięciu kolejnych budynków na Wichrowym Wzgórzu będą w najbliższych dniach decydować, czy chcą wymiany podzielników ciepła z wyparkowych na elektroniczne. Właśnie trafiły do nich ankiety i karty do głosowania w tej sprawie.
Ćwiczenia z trenerem senioralnym wracają na naszą antenę. W jakie dni treningi będą się odbywały? Do kogo są skierowane? Oraz jaki wpływ nawet mała porcja aktywności ma na nasze zdrowie? O tym Rafał Perkowski.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies