Dzień Kobiet w "Na Dobre"
Egzamin na stopnie uczniowskie - Poznański Sportowy Klub Taekwon-do
Królikoterapia- sobota z królikami na Poznańskiej Farmie Miejskiej.
Mieszkańcy pięciu kolejnych budynków na Wichrowym Wzgórzu będą w najbliższych dniach decydować, czy chcą wymiany podzielników ciepła z wyparkowych na elektroniczne. Właśnie trafiły do nich ankiety i karty do głosowania w tej sprawie.
Ćwiczenia z trenerem senioralnym wracają na naszą antenę. W jakie dni treningi będą się odbywały? Do kogo są skierowane? Oraz jaki wpływ nawet mała porcja aktywności ma na nasze zdrowie? O tym Rafał Perkowski.
Rada Osiedla Nowe Winogrady Północ wspólnie z Zespołem Szkolno-przedszkolnym nr 12 , przygotowała na marzec dwa konkursy. Jakie? To sprawdził Adam Stelmachowski.
Dziś w magazynie: przedstawianie przygotowane przez uczniów LO XX i finał projektu edukacyjnego w ZSZ nr 2.
Jak co tydzień w czwartek zapraszamy państwa na magazyn "Infokultura". Zestawienie najciekawszych propozycji poznańskich instytucji kultury na najbliższe dni przygotowała Sylwia Jarmuż.
Powstająca trasa tramwajowa na Naramowice jest przez mieszkańców wyczekiwana, jednak jej budowa wiąże się ze zmianami organizacji ruchu. Roboty drogowe generują utrudnienia, które mieszkańcom dają się we znaki. Jak obecnie wygląda układ komunikacyjny w rejonie budowy ? O tym Rafał Perkowski.
"Nasz Sportowy Fyrtel" wystartował na Winogradach. Mowa o darmowych zajęciach sportowo-rekreacyjnych skierowanych do wszystkich mieszkańców naszych osiedli. Co oferuje ten projekt i jak można dołączyć do treningów? To sprawdził Rafał Perkowski.
Trwają matury próbne. W czwartek uczniowie musieli zmierzyć się z matematyką. Jak w dobie koronawirusa wyglądają egzaminy i jak radzą sobie maturzyści? To sprawdziliśmy w Liceum Ogólnokształcącym nr XX na Wichrowym Wzgórzu.
Dziś kolejna porcja wydarzeń z końca 2011 roku! Zapraszamy
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies