Karnawał z przytupem zakończono w ODK „Słońce” na os. Przyjaźni, gdzie w miniony piątek odbyła się zabawa taneczna w rytmie przebojów z dawnych lat. Jak bawili się mieszkańcy Winograd? - to sprawdziliśmy z kamerą.
Mieszkańcy wieżowca nr 19 na Wichrowym Wzgórzu od tygodnia muszą radzić sobie tylko z jedną windą. Druga jest zepsuta – i niestety jeszcze przez kilka dni nie będzie funkcjonować. Dlaczego remont trwa tak długo i kiedy się zakończy? – o to zapytaliśmy w administracji osiedla.
Szkoła Podstawowa nr 65 z osiedla Kosmonautów otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów oraz ich rodziców. 25 lutego zainteresowani ofertą placówki mogli porozmawiać z nauczycielami, zajrzeć do klas i przede wszystkim lepiej poznać szkołę. O szczegółach Rafał Perkowski.
W kalendarzu zima, a za oknem wiosna. W ostatnim czasie aura zwariowała i aby przyjrzeć się bliżej takiej pogodowej rewolucji odwiedziliśmy instytut meteorologii i gospodarki wodnej w Poznaniu. Dla fanów śnieżnej zimy – nie mamy dobrych informacji. O szczegółach Rafał Perkowski.
W kolejnym odcinku „Historii z Poznania wziętych” Sylwia Jarmuż opowiada historie wzięte z Parku Kosynierów na os. Pod Lipami. zapraszamy.
ODK "Orbita" organizuje konkurs na ekologiczną torbę
Jest szansa aby na Winogradach powstały tzw. parkingi kubaturowe.
ODK "Wiktoria"-balik dla dzieci
Dom Kultury "Słońce" przyzwyczaił już swoich stałych bywalców do tego, że w jego przestrzeniach możemy oglądać prace poznańskich artystów. Obecnie na dużej sali goszczą obrazy Sylwii Wojda-Kulon.
Jak co roku w karnawale w Szkole Podstawowej nr 65 na os. Kosmonautów zorganizowano przegląd zespołów tanecznych, w których wzięły udział dzieci z wielu osiedlowych placówek.
Na XXIV Lednicką Wiosnę Poetycką zaprasza Stanisława Łowińska
Senior 60+ 26.02.2020
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies