Pracownia muzyczna Otwarte Dźwięki zakończyła sezon w Orbicie

Pracownia muzyczna Otwarte Dźwięki, która działa w domu kultury Orbita na osiedlu Kosmonautów w miniony weekend oficjalnie zakończyła rok artystyczny. Z tej okazji odbył się koncert, na którym wystąpili uczniowie oraz nauczyciele. Więcej o tym muzycznym wydarzeniu – Rafał Perkowski.

  • Realizacja: Rafał Perkowski
  • 22.06.2026 16:08:15
Aby móc pobrać nagranie musisz być abonentem Internetu Stacjonarnego WTvK - sprawdź naszą ofertę już teraz!