Festyn rodzinny "Na Powitanie Lata" na osiedlu Zwycięstwa

W sobotę 20 czerwca na terenie parafii Matki Bożej Zwycięskiej na Osiedlu Zwycięstwa odbył się Festyn rodzinny "Na Powitanie Lata". Organizatorzy dla mieszkańców przygotowali wiele atrakcji między innymi: występy artystyczne, zabawy animacyjne, strefę sportową, dmuchane urządzenia rekreacyjne i oczywiście punkt gastronomiczny.

  • Realizacja: Joanna Ostańska-Zamojska
  • 23.06.2026 11:37:01
Aby móc pobrać nagranie musisz być abonentem Internetu Stacjonarnego WTvK - sprawdź naszą ofertę już teraz!