Pokazy taneczne w Domu Kultury "Słońce" - koniec sezonu tanecznego Szkoły "Step By Step"

20 czerwca w Domu Kultury Słońce na Osiedlu Przyjaźni zorganizowano pokaz taneczny na zakończenie sezonu w Szkole Tańca Step By Step. Na parkiecie mogliśmy podziwiać młodych i utalentowanych tancerzy.

  • Realizacja: Joanna Ostańska-Zamojska
  • 23.06.2026 11:41:37
Aby móc pobrać nagranie musisz być abonentem Internetu Stacjonarnego WTvK - sprawdź naszą ofertę już teraz!