Trwa sezon na miejskich kąpieliskach

Jest gorąco – szukamy wiec sposobu na ochłodę. Wiele osób wybiera się na poznańskie kąpieliska. Poznańskie Ośrodki Sporu i Rekreacji uruchomiły 4: po jednym na jeziorze Rusałka i Strzeszyńskim oraz dwa na Jeziorze Kierskim. Więcej informacji na ten temat zebrał dla Państwa Rafał Perkowski.

  • Realizacja: Rafał Perkowski, Jarosław Wieczorek
  • 26.06.2026 15:05:03
Aby móc pobrać nagranie musisz być abonentem Internetu Stacjonarnego WTvK - sprawdź naszą ofertę już teraz!