Festiwal Robotyki Cyberbot 2015 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.
Festiwal Robotyki Cyberbot 2015 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbył się w sobotę, 18 kwietnia.
- Realizacja: Joanna Ostańska-Zamojska
- 18.04.2015 19:36:01
Inne nagrania z tej serii