Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Zabawa walentynkowa w ODK Wiktoria
Co roku Miasto Poznań organizuje tzw. „Arenę Zawodów”. Wydarzenie dla ósmoklasistów pomaga wybrać im dalszą ścieżkę edukacji. Tym razem impreza odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
To była kolejna impreza dla dzieci zorganizowana przy współpracy radnych i Domu Kultury „Wiktoria”. Przebierany balik odbył się na osiedlu Zwycięstwa z okazji karnawału.
Będzie coś o podróżach, nauce i aktywności fizycznej. O nowościach z Domu Kultury Słońce opowiedziała Agnieszka Borowiak, kierownik placówki
Trzy ciekawe wystawy będzie można oglądać w najbliższym czasie w Bibliotece Raczyńskich – pierwsza będzie gratką dla miłośników astronomii. Zobaczymy na niej pierwsze wydania dzieła Kopernika „O obrotach sfer niebieskich”.
Dzięki nowemu planowi zagospodarowania przestrzennego północnej części osiedla Przyjaźni, uchwalonego przez miejskich radnych - park im. Władysława Czarneckiego będzie lepiej chroniony. Dodatkowo miasto teren ten ma zmodernizować. Więcej w tym temacie opowie Państwu – Łukasz Strażyński przewodniczący rady osiedla Nowe Winogrady Południe.
SP 65 - konkurs piosenki obcojęzycznej
Senior 60+ 14.02.2024
Przedszkole nr 129 na osiedlu Przyjaźni ma nowy płot. Tę bardzo potrzebną inwestycję udało się zrealizować dzięki środkom z budżetu miasta Poznania. Trwają zabiegi o uzyskanie funduszy na inne remonty w placówce.
Włamania na os. Zwycięstwa
Mole - książki na Walentynki poleca K. Wojtaszak z biblioteki Raczyńskich
Senior 60+ 06.02.2024