Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Wiele wspomnień wywołuje wystawa, którą można właśnie oglądać w Centrum Kultury "Zamek". Na wystawie prezentowane są fotografie dokumentujące to, jak zmieniały się na przestrzeni lat peryferia Poznania. Nie zabrakło obrazów z Winograd.
Już kolejny raz w Poznaniu odbyły się Targi Smaki Regionów. Na gości czekała różnorodność produktów i potraw aż z 16 regionów naszego kraju. Oprócz tego ciekawe warsztaty dla dzieci i rodzin, a także scena kulinarna i prezentacje dań przygotowywanych przez mistrzów kuchni.
Ćwiczenia, rozciąganie, taniec, muzyka. Tak wyglądają zajęcia z akrobatyki w Domu Kultury "Orbita". Zajęcia prowadzi znana lokalnej społeczności tancerka i choreografka Julia Walkowiak.
Mieszkańcy stolicy wielkopolski decydują na co zostaną wydane środki z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2024. Głosowanie trwa. Wśród rejonowych projektów z Winograd znajduje się m.in. projekt Nasz Sportowy Fyrtel - bezpłatne zajęcia dla wszystkich. Więcej o nim powiedział nam Szymon Rakowski jeden z pomysłodawców inicjatywy.
Senior 60+ 04.10.2023
Czy mieszkańcy Winograd wezmą udział w głosowaniu na projekty zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2024? o to zapytaliśmy w dzisiejszej sondzie.
29 września w przedszkolu „Słoneczny Świat” najmłodsi świętowali Dzień Chłopaka. Były życzenia, prezenty i niespodzianki.
„Muzyka i film na winogradzkim fyrtlu” - tak zatytułowany jest jeden z projektów, które walczą o pieniądze z kolejnej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Poznajcie Państwo jego szczegóły.
PBO 2024 - ruszył mobilny punkt do głosowania w ODK Wiktoria
Głosowanie w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2024 trwa. Wśród projektów ogólnomiejskich dużych znaleźć można projekt Trener osiedlowy, trener senioralny. Więcej o nim Rafał Perkowski.
W siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Żniwnej w sobotę zorganizowano Ogólnopolskie Craft Party. To już 10 edycja tego wydarzenia.
W sobotę przewodnicy PTTK im. Marcelego Mottego w Poznaniu zorganizowali spacer po Winogradach. Uczestnicy mogli usłyszeć opowieści związane z historią osiedli, konkretnych bloków czy wreszcie z halą sterowców.