W poniedziałek 9 maja obchodzono Dzień Europy. Z tej okazji na Starym Rynku odśpiewano hymn i rozwinięto flagę UE. Nie zabrakło także występów artystycznych oraz warsztatów dla najmłodszych.
9 maja maturzyści zmierzyli się z egzaminem pisemnym z matematyki na poziomie rozszerzonym. Ilu uczniów z XX LO podjęło te wyzwanie? Jak ocenili oni poziom trudności poniedziałkowego egzaminu? – to sprawdzał Rafał Perkowski.
Dom Kultury Słońce zaprasza na kolejne spotkania Wegeklubu. Pierwsze odbędzie się 13 a drugie 21 maja.
ODK Orbita - informacje dotyczące konkursu na najlepszego sąsiada 2016r.
Rozpoczęły sie prace związane z kolejnym etapem rewitalizacji Parku Gagarina. W tym roku na alejkach pojawi się nowa nawierzchnia.
Czas na kolejny odcinek magazynu sportowego Aktywni, tym razem opowiemy Państwu o sekcji Gimnastyki Artystycznej w KS Energetyk Poznań.
Dywan z kwiatów można było w weekend podziwiać w Parku Mickiewicza – dywan powstał z główek tulipanów. W jaki wzór go ułożono i dlaczego właśnie w takie – o tym w naszej relacji.
W weekend rozpoczęła się kolejna edycja konkursu "Zielony Poznań". Imprezę zainaugurował kiermasz roślin zorganizowany przy Palmiarni.
Warsztaty mikroogrodnicze w Centrum Kultury Zamek.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies