Jak co tydzień, zapraszam Państwa na magazyn Okno Abonenta.
Czas na kolejną Rozmowę Dnia. Gościem Przemka Budzicha był Zbigniew Michalak – przewodniczący jednostki sam. pom. rady osiedla Nowe Winogrady Wschód.
Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 65 na osiedlu Kosmonautów dla swoich najmłodszych uczniów zorganizowała warsztaty kulinarne. Tym razem dzieci robiły ciastka. Relacja Iwony Marędziak.
Uczniowie Zespołu Szkół Gimnazjalno-Licealnych nr 37 z os. Wichrowe Wzgórze odwiedzili Wydział Biologii UAM. W ramach dni akademickich, młodzież uczestniczyła w całodniowych zajęciach prowadzonych przez wykładowców uczelni. Na miejscu była Monika Gadzińska.
Bezpieczeństwo i sytuacja ekonomiczna seniorów były głównymi tematami posiedzenia Miejskiej Rady Seniorów, które odbyło się 8 lutego w Urzędzie Miasta Poznania. O szczegółach Sylwia Jarmuż.
Wandale którzy kilkanaście dni temu demolowali samochody na Osiedlu Pod Lipami sami zgłosili sie na Policję. Przekonały ich upublicznione przez Policję nagrania pochodzące z Winogradzkiego Monitoringu.
Rozmowa Dnia z Marcinem Zarembą o Radzie Osiedla Nowe Winogrady Północ
11 lutego w Domu Kultury Słońce otwarto wystawę twórczości Joanny Tekli Woźniak. Spotkanie zorganizowano w ramach cyklu „Konteksty Sztuki Dawnej i Współczesnej”.
Odcinek poświęcony grze "Star Wars: Battlefront"
Pora na magazyn dla miłośników wirtualnej rozrywki. W dzisiejszym odcinku Game Score opowiemy o grze Need for Speed.
W tym odcinku przejedziemy się tuningowanymi wozami w grze "Need for Speed"
Przez dwa dni uczniowie poznańskich szkół mogli czynnie uczestniczyć w wystawie „Eksperymentuj”. Ekspozycję w szkole Łejery zorganizowało Centrum Nauki Kopernik z Warszawy.
2014-2025 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies