Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!
Czas na program dla miłośników kina. W dzisiejszym odcinku magazynu filmowego „35 mm” Rafał Perkowski przygotował dla Państwa informacje o dwóch ciekawych filmach, które wyświetla obecnie Kino Rialto. Zapraszamy.
Już od dłuższego czasu relacjonujemy na naszej antenie wydarzenia, które odbywają się na Winogradach w ramach projektu „Trener osiedlowy”. To przede wszystkim bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone na winogradzkich boiskach, ale nie tylko. Z trenerem można też wybrać się… na wycieczkę.
Czy wprowadzona przez Zarząd Transportu Miejskiego zastępcza komunikacja autobusowa zdaje egzamin? – o to, między innymi, pytaliśmy w dzisiejszej sondzie.
Przyjemne i pożyteczne – takie propozycje na sierpień ma dla państwa Dom Kultury „Bajka”. Dom Kultury na Wichrowym Wzgórzu zaprasza między innymi na zajęcia Naszego Sportowego Fyrtla i na wydarzenia przygotowane w współpracy ze szkołą językową ProfiLingua.
Uczestnicy zajęć pracowali pod okiem instruktorki - Karoliny Rzepeckiej.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji!
Można to sprawdzić w każdą ostatnią sobotę miesiąca.
Lato w pełni, to także czas zbiorów w ogrodach. W tym roku obrodziło także na WOMBie, czyli Wolnym Ogrodzie Miejskim Bogdanka.
Letnie brzmienia, drinki, pizza, lody. To tylko kilka z haseł jakie charakteryzują nowe miejsce na mapie Poznania. "Klub Na Fali” ma relaksować, kojarzyć się z wakacjami i łączyć ludzi. Więcej w materiale.
W każdą sobotę lipca przy Poznańskiej Palmiarni rozpoczynały się wycieczki po Łazarzu. Prowadzone były w trzech językach: polskim, ukraińskim i rosyjskim. O tym ciekawym projekcie - opowiada Państwu Kasia Kajewska.
Można je zobaczyć w każdy weekend!
A pomysł ten podpowiada Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, które zorganizowało niedawno spotkanie Klubu Archeologicznych Gier Planszowych.