TVK Winogrady to lokalna stacja telewizyjna nadawana w jakości 4K/UHD

Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!

 • Morsy Poznań w Nowym Roku nad Jeziorem Kierskim

  Morsowanie nad Jeziorem Kierskim - Morsy Poznań i Morsy Złotniki zachęcają do podnoszenia swojej odporności przez kąpiele w zimnej wodzie

 • Plany administracji osiedla Pod Lipami na 2021 rok

  Kontynuacja strategicznej inwestycji jaką jest remont balkonów w blokach niskich, wymiana elewacji wejścia do budynku nr 9, wymiana okien w piwnicach w ósemce oraz ogólnie mówiąc prace drogowe - tym wszystkim przez najbliższe miesiące zajmować się będzie administracja os. Pod Lipami. O szczegółach opowie jej kierownik – Barbara Włochal.

 • Plany administracji os. Zwycięstwa na 2021 r.

  Nowy Rok to i nowe plany administracji osiedla Zwycięstwa. Budżet nie jest wysoki, a potrzeb jest dużo – zaznacza kierownik osiedla - Jarosław Jarysz. Jakie prace przede wszystkim zostaną zrealizowane na osiedlu Zwycięstwa w 2021 r.? – to sprawdziła Monika Rychlewska.

 • Serduszko Pomocy na osiedlu Pod Lipami

  Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia na osiedlu Pod Lipami w pobliżu bloku nr 7 pojawił się pojemnik w kształcie serca. Co do niego można wrzucać oraz w ogóle na czym polega ta inicjatywa administracji osiedla? O tym Rafał Perkowski.

 • Podsumowanie roku na os. Zwycięstwa

  Jakie najważniejsze zadania udało się zrealizować na os. Zwycięstwa w 2020 roku? Które inwestycje doszły do skutku, a także jakie problemy zgłaszali mieszkańcy do rady osiedla? - o tym opowiedział nam przewodniczący rady osiedla Zwycięstwa – Jarosław Ast.

 • ODK "Pod lipami" - muzyczne wspomnienia cz.2

  Choć Dom Kultury „Pod lipami” wciąż pozostaje zamknięty, to jego pracownicy robią wszystko, byśmy o nim nie zapomnieli. Zapraszam na kolejna porcję muzycznych wspomnień, które przygotował Błażej Grajek – kierownik placówki.

 • Bombki - jaka jest ich historia? W poszukiwaniu odpowiedzi zawędrowaliśmy do Milicza!

  Jedne są kolorowe i niezwykle bogato zdobione, inne skromne i delikatne. Jedne okrągłe, inne podłużne, jeszcze inne przyjmują kształty postaci lub przedmiotów. Bombki to dzisiaj jedne z najważniejszych dekoracji w okresie świątecznym. Co ciekawe, zwyczaj dekorowania choinek bombkami w Polsce nie jest bardzo stary – liczy zaledwie 150 lat. Ale to wystarczająco długo, by bombki dorobiły się już poświęconych im muzeów. Do jednego z takich Muzeów - online - wybrała się Sylwia Jarmuż. Placówka ta znajduje się w Miliczu w województwie dolnośląskim i zlokalizowana jest w dawnej fabryce bombek – niegdyś największej w Polsce. Bombki z Milicza trafiły nawet do Walta Disneya! Posłuchajcie państwo historii tego ciekawego miejsca.

 • Nowy Rok - nowe plany. Co planuje Wichrowe Wzgórze?

  Rozpoczynamy Nowy Rok z nadzieją, że będzie lepszy niż poprzedni, ale też przewidując, że pewnie czekają nas w nim jeszcze utrudnienia i niespodzianki – mówi kierownik administracji Wichrowego Wzgórza, Krzysztof Krajniak. W ciągu najbliższych 12 miesięcy na osiedlu prowadzone będą m.in. prace związane z wymianą instalacji wodnej, remonty balkonów, pojawią się kolejne nowe, półpodziemne pojemniki na śmieci. Na wieżowcach na Wichrowym Wzgórzu być może zamontowane zostaną w tym roku panele fotowoltaiczne. Więcej Sylwia Jarmuż.

 • Jaki był rok 2020 na osiedlu Wichrowe Wzgórze?

  „To nie był łatwy rok, z powodu pandemii trzeba było zmodyfikować wiele wcześniejszych planów i zamierzeń, ale na szczęście te najważniejsze udało się zrealizować ” – tak o minionych 12 miesiącach mówią radni osiedla Wichrowe Wzgórze. Podsumowanie roku na tym osiedlu przygotowała Sylwia Jarmuż.

 • Działalność Rady Osiedla Pod Lipami w 2020 roku

  Remont balkonów w blokach niskich, modernizacja instalacji elektrycznej w osiedlowych garażach oraz modernizacja systemu oświetlenia w klatkach schodowych. To tylko, niektóre z inwestycji jakie zostały zrealizowane w roku 2020 na terenie osiedla Pod Lipami. Więcej o tym powie Państwu przewodniczący rady osiedla Pod Lipami Łukasz Strażyński.

 • Co działo się będzie na os. Przyjaźni w 2021 roku?

  Co działo się będzie na os. Przyjaźni w 2021 roku? O planach inwestycyjnych opowiada kierownik administracji - Izabela Zagórska.

Informacje dla widzów

Wszystkie nagrania dostępne na naszej stronie zostały zapisane w formacie VP8. Więcej na temat tego formatu można przeczytać tutaj.

 • Nagrania można wyświetlać online (w przeglądarce) bądź po zapisaniu na dysk,
 • W razie problemów z oglądaniem nagrań pobranych na dysk, zajrzyj do FAQ.

Zalecane przeglądarki

 • Mozilla Firefox 4.0+
 • Google Chrome 6.9+
 • Opera 10.60
 • Internet Explorer 9.0+
 • Konqueror 4.4+
 • Epiphany 2.28+