TVK Winogrady to lokalna stacja telewizyjna nadawana w jakości 4K/UHD

Winogradzka Telewizja Kablowa nadaje swój program od 23 grudnia 1993r. Obecnie docieramy do ponad 16.000 gospodarstw domowych.
Od września 2009r. Winogradzka Telewizja Kablowa jako jedna z pierwszych telewizji kablowych w Polsce, nadawała swój program lokalny w wysokiej rozdzielczości Full HD, a od 03.09.2018r. rozpoczęła nadawanie w ultrawysokiej rozdzielczości 4K/UHD.
Zapraszamy do oglądania naszych najnowszych materiałów!

 • Poznańskie instytucje oferują "kulturę na wynos"

  Kina, teatry, muzea, galerie – te instytucje z powodu zagrożenia koronawirusem są obecnie zamknięte. Ale to nie oznacza, że mamy zamknięty dostęp do kultury. Wiele poznańskich instytucji proponuje nam kulturalne wrażenia online. Ofertę przejrzała Sylwia Jarmuż.

 • Zasady funkcjonowania PSM "Winogrady" w okresie pandemii - najważniejsze informacje

  Zamknięte szkoły, przedszkola, domy kultury, administracje osiedli, zakaz przebywania na placach zabaw - tak wygladaja Winogrady w obliczu koronawirusowej pandemii. O sytuacji w naszej dzielnicy mówi Prezes Zarządu PSM "Winogrady" Jan Marciniak.

 • "Widzialna ręka" pomaga seniorom

  Jak bardzo pomocni w okresie zagrożenia epidemicznego są poznaniacy - można przekonać się na Facebooku, wchodząc na stronę grupy „Widzialna ręka”. To tam internauci ogłaszają m.in. swoją pomoc dla seniorów, czyli grupy najbardziej narażonej na zakażenie koronawirusem.

 • Koronawirus w Poznaniu - raport władz miasta z 20.03.2020

  Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przedstawił w piątek 20 marca kolejne informacje o sytuacji w mieście, związanej z koronawirusem.

 • "Wspomnień czar" - Nowy program TVK Winogrady! Odcinek 6

  Przypominamy, że władze Miasta Poznania oraz Zarząd PSM "Winogrady" apelują, by kto może, w najbliższych dniach został w domu. Aby pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas, stworzyliśmy nowy program - "Wspomnień czar". Prezentujemy w nim skarby z naszego archiwum. Pora na odcinek 6.

 • "Wspomnień czar" - Nowy program TVK Winogrady! Odcinek 5

  Przypominamy, że władze Miasta Poznania oraz Zarząd PSM "Winogrady" apelują, by kto może, w najbliższych dniach został w domu. Aby pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas, stworzyliśmy nowy program - "Wspomnień czar". Prezentujemy w nim skarby z naszego archiwum. Pora na kolejny odcinek.

 • Koronawirus w Poznaniu - raport władz miasta z 19.03.2020

  Władze Poznania przedstawiły w czwartek kolejne informacje dotyczace sytuacji w mieście związanej z koronawirusem.

 • "Wspomnień czar" - Nowy program TVK Winogrady! Odcinek 4

  Odpowiadając na apel władz państwa oraz Zarządu PSM "Winogrady" o to, w najbliższym czasie, kto może, został w domu, Winogradzka Telewizja Kablowa podejmuje działania, by pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas. Odkodowane zostały kanały TVN 24 oraz TVN Biznes i Świat. Na naszym lokalnym kanale TVK Winogrady proponujemy Państwu natomiast nowy magazyn - „Wspomnień czar”, w którym emitujemy programy znalezione w naszym archiwum. Pora na kolejny odcinek.

 • Koronawirus w Poznaniu - raport władz miasta z 18.03.2020

  18 marca Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekazał kolejne informacje dotyczące sytuacji w naszym mieście.

 • Koronawirus - zmiany w urzędach, sklepach, miejskiej komunikacji...

  Miasto Poznań wdrożyło wiele działań, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Szczegółowe informacje o nich zamieszczone są na specjalnej stronie:/www.poznan.pl/koronawirus/ Przypominamy najważniejsze zmiany, wprowadzone w funkcjonowaniu urzędów, miejskiej komunikacji czy sklepów.

 • Koronawirus - zmiany w PSM "Winogrady"

  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańcow Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu podjęła szereg działań, które mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Aby zmniejszyć ryzyko zakażeń, wszystkie sprawy wymagające kontaktu mieszkańców ze strukturami PSM „Winogrady”załatwiane są wyłącznie drogami: telefoniczną, mailową oraz korespondencyjną.

 • "Wspomnień czar" - Nowy program TVK Winogrady! Odcinek 3

  Odpowiadając na apel władz państwa oraz Zarządu PSM "Winogrady" o to, w najbliższym czasie, kto może, został w domu, Winogradzka Telewizja Kablowa podejmuje działania, by pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas. Odkodowane zostały kanały TVN 24 oraz TVN Biznes i Świat. Na naszym lokalnym kanale TVK Winogrady proponujemy Państwu natomiast nowy magazyn - „Wspomnień czar”, w którym emitujemy programy znalezione w naszym archiwum. Pora na kolejny odcinek.

Informacje dla widzów

Wszystkie nagrania dostępne na naszej stronie zostały zapisane w formacie VP8. Więcej na temat tego formatu można przeczytać tutaj.

 • Nagrania można wyświetlać online (w przeglądarce) bądź po zapisaniu na dysk,
 • W razie problemów z oglądaniem nagrań pobranych na dysk, zajrzyj do FAQ.

Zalecane przeglądarki

 • Mozilla Firefox 4.0+
 • Google Chrome 6.9+
 • Opera 10.60
 • Internet Explorer 9.0+
 • Konqueror 4.4+
 • Epiphany 2.28+