Pracownia muzyczna Otwarte Dźwięki zakończyła sezon w Orbicie

Pracownia muzyczna Otwarte Dźwięki, która działa w domu kultury Orbita na osiedlu Kosmonautów w miniony weekend oficjalnie zakończyła rok artystyczny. Z tej okazji odbył się koncert, na którym wystąpili uczniowie oraz nauczyciele. Więcej o tym muzycznym wydarzeniu – Rafał Perkowski.

SD Jakość nagrania standardowa

  • Rozdzielczość 720 x 405
  • Kodowanie VP8

HD Jakość nagrania Full HD

  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Kodowanie VP8