W czwartek, 25 czerwca, odbyło się drugie cząstkowe zebranie członków PSM Winogrady. Spotkanie zorganizowano w Domu Kultury „Orbita” na osiedlu Kosmonautów. Tegoroczne walne zgromadzenie ma wyjątkowy charakter – oprócz bieżących spraw członkowie wybierają także Radę Nadzorczą na kadencję 2026–2029 oraz delegatów na Krajowy Zjazd Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP na kadencję 2026–2029. Zebranie śledzili Alicja Skrzypczak i Adam Stelmachowski.
2014-2026 © Winogradzka Telewizja Kablowa. ALL Rights Reserved. Polityka cookies