Pokazy taneczne w Domu Kultury "Słońce" - koniec sezonu tanecznego Szkoły "Step By Step"

20 czerwca w Domu Kultury Słońce na Osiedlu Przyjaźni zorganizowano pokaz taneczny na zakończenie sezonu w Szkole Tańca Step By Step. Na parkiecie mogliśmy podziwiać młodych i utalentowanych tancerzy.

SD Jakość nagrania standardowa

  • Rozdzielczość 720 x 405
  • Kodowanie VP8

HD Jakość nagrania Full HD

  • Rozdzielczość 1920 x 1080
  • Kodowanie VP8